10 posts / 0 new
Poslední příspěvek
didlinka115's obrázek
Offline
Příspěvků: 8
Granule pro psího seniora

Ahoj,poraďte mi prosím jaké jsou nejlepší granule pro staré pejsky. Máme 13-ti letého křížence vlčáka a má potíže s klouby. Na ceně nezáleží.

Jitunda's obrázek
Offline
Příspěvků: 82
Granule pro seniora

Já krmím First mate, tak bych doporučovala tyto firstmate-trim-and-light-SUPERPREMIUM Jinak jakékoliv granule výrobce jsou super, protože jsou vyráběné ze surovin v potravinářské kvalitě. V ceně platí za kvalitní suroviny a ne za reklamu komerčně vyráběných krmiv.

didlinka115's obrázek
Offline
Příspěvků: 8
Váš pejsek pak už nemá potíže

Váš pejsek pak už nemá potíže s klouby a chozením?

der komisar's obrázek
Offline
Příspěvků: 33
Ahoj, chceš řešit problémy s

Ahoj, chceš řešit problémy s klouby granulema? Nejsem si jíst, zdali jsi položila otázku správně. Určitě se správným výběrem dá situaci tveho pejska částečně předcházet, ale důsledky asi granulema nevyřešíš. Co ti poradil veterinář při nedávné kontrole?

didlinka115's obrázek
Offline
Příspěvků: 8
Ne nechtěla jsem řešit

Ne nechtěla jsem řešit problémy granulema,jen je zmírnit. Do jídla mu ještě přidáváme speciální kloubní výživu. Jen jsem se chtěla zeptat jaké jsou vhodné granule pro staré psi,jaké s tím máte vy zkušenosti.

JanaG's obrázek
Offline
Příspěvků: 1
Senior

mám fenu německého ovčáka, dostává granule s nizkým obsahem tuků, aby netloustla, je vykastrovaná a má problémy s páteří. Takže vysloveně na značce nezáleží, záleží na tom zda je pes ještě fyzicky aktivní zda je venku nebo v bytě, já ji mám v bytě, takže nepotřebuje na zimu přibrat a chodí 3x denně na procházky. Kvůli pohyblivosti přidávám kloubní výživu Alavis ale pro koně, tablety pro psi už nestačili a v poměru to vydrží déle a je to levnější protože to bere skoro pořád.

didlinka115's obrázek
Offline
Příspěvků: 8
Děkuji vám =)

Děkuji vám =)

Basenji's obrázek
Offline
Příspěvků: 12
Stáří psa

Ahoj!
Mám dotaz! Od kolika let se má dávat psovi granule pro starší psy? Mé fence v prosinci bude sedm let.

Borneo's obrázek
Offline
Příspěvků: 1
Už delší dobu odebírám Svět

Už delší dobu odebírám Svět psů a v mnoha článcích je vychvalovaná kanadská značka NUTRAM a v nabídce je i řada granulí pro seniory. Nejsou nejlevnější, ale vyrábějí prý z kvaltních surovin. Sama mám 16letou seniorku a krmím konzervami Hills. A samozřejmě také přilepšuji kloubům, přidávám Chondrocan forte biosol.

majki's obrázek
Offline
Příspěvků: 1
Nutram pro starší psy

Jak píše Borneo. Nutram má speciální řadu krmiv pro psy seniory. Určitě touto volbou neuděláte chybu. Ale vždy je vhodné doplnit stravu o konzervy a taktéž doplňky a vitamíny (zvlášť pokud má pes nějaké zdravotní problémy). Zde bych vycházel i z doporučení od veterináře.

Majki