Objednávka členství

Nejprve se prosím zaregistrujte v režimu FREE!

PLUS

Členství je určeno zejména pro chovatelské stanice, se zápisem chovatelské stanice do katalogu a lze využít neomezený počet profilů chovanců. Má rozšířené počty profilů chovanců a množství fotografií. Viz parametry člentství.

1210 Kč / 10 let

GOLD

Členství GOLD nabízí zápis do katalogu nabízených služeb v deseti sekcích, tedy je přímo určeno pro podnikající subjekty. Navíc s možností zápisů v dlouhodobé inzerci a kalendáři akcí, které jsou platné po celou dobu registrace. Dlouhodobý inzerát je možno libovolně editovat a měnit, stejným způsobem i zápis do kalendáře akcí. Má rozšířené počty profilů chovanců a množství fotografií. Viz parametry člentství.

1210 Kč ročně

GOLD+

Jde o obdobu zápisu Gold a v ceně je zahrnuto zobrazení bannerů, bannery lze umístit velice cílené skupině uživatelů a tím velice efektivně využít vynaložených prostředků. Viz parametry člentství.

2420 Kč ročně

gopay


Ceny jsou včetně 21 % DPH. Platba probíhá na platební bráně našeho partnera, GoPay. Po uhrazení poplatku budete přesměrováni zpět na náš web. V případě potíží nás kontaktujte